Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční výstup na Klíč 2008

2. 5. 2008

 

 

Noční výstup na Klíč

 

 

Sobota 26. července 2008 – 21,30 hodin

Sraz na hřišti v Arnultovicích – Nový Bor

 

 

Na Klíči jste byli už asi mnohokrát, a pokud jste s námi nezdolávali Klíč minulý nebo předminulý rok, tak možná ještě nikdy za tmy. Teď máte opět jedinečnou příležitost jít do toho. Takže neseďte doma a pojďte s námi na noční výstup na Klíč. Čeká vás nevšední zážitek, dobrá parta lidí a nahoře na hoře prémie, soutěž i překvapení…Letošní ročník převezme pořádání sestra Iva Šmídová, protože touto dobou budu v zahraničí.

 

III. ročník Nočního výstupu na Klíč

 

Kdy: v sobotu 26. července, sraz účastníků v 21,30.  

 společný odchod ve 22 hodin (zapište si za uši, do kalendáře, do diáře :-)

 

Kde: sraz účastníků  na hřišti v Arnultovicích, křižovatka ulic Žižkova a U Vodárny, Nový Bor.

 

Trasa: přes zahrádky, kolem hájovny po červené na vrchol Klíče s přestávkou na občerstvení pod Klíčem

 

Výstupné: dospělí 30 Kč, děti 10 Kč

 

Občerstvení: speciální občerstvovací stanice bude pod sedlem Klíče před hlavním stoupáním, kde vás bude čekat lesní mužík, lesní žínky a páter kteří vás napojí, občerství a požehnají štastnou cestu na vrchol.

 

Překvapení: čeká na každého, kdo to vyšlápne až nahoru

 

Extra prémie: pro nejmladšího a nejstaršího účastníka a pro poutníka, který přijede z nejvzdálenejšího místa od Klíče. Nebude chybět soutěž.

 

Pořadatel: Iva a Honza Šmídovi, SKI Polevsko

 

 

! UPOZORNÉNÍ: ! 

  • Výstup je na vlastní nebezpečí! Nejedná se o závod.

  • !!! POZOR !!! Každý účastník je povinen mít: čelovku nebo baterku (která vydrží cestu tam i zpět), vhodnou obuv a dostatek sil vyjít až nahoru a zase dolu. Výstup zvládne i menší dítě. Nepodceňte ale vlastní síly a doporučené vybavení, bez kterého se nebudete moci zúčastnit výstupu! Počasí se může změnit i během cesty!

  • Trasa vede pod vrchol po zpevněné cestě, na vrchol vede náročnější cesta a stoupání, cesta vede po červené turistické značce. Celkem je to přibližně 4 km na vrchol z Nového Boru. Kolem půlnoci by měli být všichni účastníci na vrcholu. Předpokládáný návrat zpět je kolem jedné hodiny nad ránem.

  • Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit jen v doprovodu svých rodičů!

  • Pohybujete se v CHKO, respektujte pravidla návštěvního řádu CHKO Lužické hory - jedná se tedy o základní pravidla slušného chování v přírodě!!!. Zákaz kouření při vstupu do lesa!
  • Ve výchozím místě u arnultoviského hřiště je možné zaparkovat auto.
  • V případě nepříznivého počasí - deště, větru a bouřky se akce ruší nebo přesouvá na další termín. Sledujte tyto stránky www.nocnivystupnaklic.estranky.cz kde budou aktuální informace nebo VOLEJTE na tel. 732 183 373, na SMS nejsme schopni odpovídat!

    • NEZAPOMEŇ SMSkou nebo e-mailem potvrďit svoji účast minimálně den předem, abychom věděli, kolik nás půjde. Akce se mohou zúčastnit i nenahlášení účastníci.

 Informace  zde na stránkách, na e-mailu directX@seznam.cz nebo tel.: 732 183 373 (Iva).

 

Teď už stačí jenom dodat: vzhůru ke hvězdám...

 

Těšíme se na vás, ahoj

 

 

 

Iva a Honza Šmídovi

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář