Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční výstup na Klíč 2010

15. 5. 2010

 

 

Noční výstup na Klíč

 
Sobota 31. července 2010 – 21,40 hodin
Sraz na hřišti v Arnultovicích – Nový Bor
 
 
Na Klíči jste byli už asi mnohokrát, a pokud jste s námi nezdolávali Klíč minulý nebo předminulý rok, tak možná ještě nikdy za tmy. Teď máte opět jedinečnou příležitost jít do toho. Takže neseďte doma a pojďte s námi na noční výstup na Klíč. Čeká vás nevšední zážitek, dobrá parta lidí a nahoře na hoře prémie, soutěž i překvapení…

 

 
V. ročník Nočního výstupu na Klíč
 
Kdy: v sobotu 31. července, sraz účastníků v 21,40.  
 společný odchod ve 22 hodin (zapište si za uši, do kalendáře, do diáře :-)
 
Kde: sraz účastníků  na hřišti v Arnultovicích, křižovatka ulic Žižkova a U Vodárny, Nový Bor.
 
Trasa: přes zahrádky, kolem hájovny po červené na vrchol Klíče s přestávkou na občerstvení pod Klíčem
 
Výstupné: dospělí 30 Kč, děti 10 Kč
 
Občerstvení: speciální občerstvovací stanice bude pod sedlem Klíče před hlavním stoupáním, kde vás bude čekat lesní mužík, lesní žínky a páter kteří vás napojí, občerství a požehnají štastnou cestu na vrchol.
 
Překvapení: čeká na každého, kdo to vyšlápne až nahoru
 
Extra prémie: pro nejmladšího a nejstaršího účastníka a pro poutníka, který přijede z nejvzdálenejšího místa od Klíče. Nebude chybět soutěž.
 
Pořadatel: Iva a Honza Šmídovi, SKI Polevsko
 
 
! UPOZORNÉNÍ: ! 
·         Výstup je na vlastní nebezpečí! Nejedná se o závod.
·         !!! POZOR !!! Každý účastník je povinen mít: čelovku nebo baterku (která vydrží cestu tam i zpět), vhodnou obuv a dostatek sil vyjít až nahoru a zase dolu. Výstup zvládne i menší dítě. Nepodceňte ale vlastní síly a doporučené vybavení, bez kterého se nebudete moci zúčastnit výstupu! Počasí se může změnit i během cesty!
·         Trasa vede pod vrchol po zpevněné cestě, na vrchol vede náročnější cesta a stoupání, cesta vede po červené turistické značce. Celkem je to přibližně 4 km na vrchol z Nového Boru. Kolem půlnoci by měli být všichni účastníci na vrcholu. Předpokládáný návrat zpět je kolem jedné hodiny nad ránem.
·         Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit jen v doprovodu svých rodičů!
  • Pohybujete se v CHKO, respektujte pravidla návštěvního řádu CHKO Lužické hory - jedná se tedy o základní pravidla slušného chování v přírodě!!!. Zákaz kouření při vstupu do lesa!
  • Ve výchozím místě u arnultoviského hřiště je možné zaparkovat auto.
·         V případě nepříznivého počasí - deště, větru a bouřky se akce ruší nebo přesouvá na další termín. Sledujte tyto stránky www.nocnivystupnaklic.estranky.cz kde budou aktuální informace nebo VOLEJTE na tel. 604 375 303, na SMS nejsme schopni odpovídat!
  • NEZAPOMEŇ SMSkou nebo e-mailem potvrďit svoji účast minimálně den předem, abychom věděli, kolik nás půjde. Akce se mohou zúčastnit i nenahlášení účastníci.
 Informace  zde na stránkách, na e-mailu ski.polevsko@email.cz nebo tel.: 604 375 303 (Honza).
 
Teď už stačí jenom dodat: vzhůru ke hvězdám...
 
Těšíme se na vás, ahoj
 
 
 
Iva a Honza Šmídovi
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Peníze nejsou všechno

(T.S.Black Shadow, 24. 7. 2009 22:59)

My se jdeme podívat na noční Bor a nějaký peníze přeci nehrajou roli , jde o to co říkal Couberten , není důležité zvítězit , ale zůčastnit se a nějakých 30 Kč podle mě ještě nikoho nezabilo , dáš si o půl krabičky cigár nebo o jedno pivo míň

Hlavně v klidu

(Komar, 24. 7. 2009 19:29)

Myslím ze je to skvelej napad a držím palce ať klapne počasí.
A pro ty co je jim 30 kacek za tuhle akcicku přespříliš - buďte v klidu a jdete jindy.
Ahoj

Super :0)

(šári, 24. 7. 2009 17:06)

O akci jsem se dozvěděla z rádia a až dnes jsem našla tyto stránky. Moc se těší! Přijedeme celá rodinka... Jinak výstupné je zanedbatelné... S ohledem na vydařenost akcičky. :0) Už se moc těším! Tak čauky na hoře! :0D

30 Kč

(Honza Šmíd, SKI Polevsko, 23. 7. 2009 22:28)

Milý/á PGH, ano, výstupné je 30 Kč za program a občerstvení, který je v rámci Výstupu: např. sušenky, koláče, šťáva, něco ostřejšího pro dospělé, překvapení na závěr, kulturní program a další "drobnosti". Vše něco stojí. Pokud se nechcete účastnit, můžete na Klíč kdykoliv jindy. Noční výstup na Klíč je samozřejmě určen pro širokou veřejnost. S pozdravem H.Šmíd

Výstupné: dospělí 30 Kč ??

(PGH, 23. 7. 2009 21:29)

Výstupné: dospělí 30 Kč?? za co? a 26.07. to bude zadarmo... a bez "nadšených tůůristů"